czwartek, 3 lipca 2014

Childhood.

Ostatnimi czasy bardzo popularnym tematem jest nasze dzieciństwo. Nie będę tutaj opowiadać jakichś rozbudowanych historii z mojego dzieciństwa, nie mniej jednak chciałabym porównać moje dzieciństwo, do dzieciństwa współczesnych dzieci. (Tak, wiem, to zdanie to takie masło maślane.)
Kiedy ja byłam mała nie było za bardzo jakiejś technologii, tzn. były komputery, "ceglane" telefony i telewizory w kształcie kostki., nie mniej jednak nie było to jakoś za bardzo używane, można było bez tego żyć. Moje dzieciństwo kojarzy mi się ze wsią i jeżdżeniem na wielkopolakach u wujka, oglądaniem przez płot koni, na których teraz mam przyjemność jeździć, muzyką Metalliki, Scorpionsów, Depeche Mode, Def Leppard, konikiem na biegunach, chodzeniem z dziadkiem do sklepu wędkarskiego, itd.
Współcześnie dzieci chodzą wgapione w telefony, tablety, komputery. Za parę lat wspominać będą co najwyżej grę w najnowsze części gier na swoich konsolach, oglądanie Violetty i słuchanie Kwiatkowskiego. 
Za nic w życiu nie chciałabym spędzić dzieciństwa tak jak współczesne dzieci. 
Jak spędziliście swoje dzieciństwo?
Chcielibyście spędzić dzieciństwo wśród nowoczesności?

3 komentarze:

 1. Ja uwielbiam moje dzieciństwo !

  http://weronika-lifestyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej !
  Masz bardzo ciekawy blog. Chciałam Cie zaprosić na mój blog. Jeśli tylko chcesz możemy dodać się do obserwowanych. Pozdrawiam http://jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po przeczytaniu tego posta, aż chce się powrócić do czasów przedszkola <3

  szczyptanastroju.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń